Головна » 2017 » Листопад » 13 » Феєрія танцю або осінній бал у СЗШ №44
07:34
Феєрія танцю або осінній бал у СЗШ №44

10 листопада сталося свято танцю «Нон-стоп» для учнів 9-11 класів.

Вже майже 10 років восени у нашій школі відбувається справжнє диво – «Осінній бал». До цієї події готується пів школи: старшокласники, які безпосередньо беруть у ньому участь, малеча, яка аж тремтить від нетерпіння, адже це завжди дуже цікаво та захоплююче, та члени журі, тому що саме їм важче за всіх, обрати найкращу та найгіднішу команду – задача не з легких.

Конкурсанти презентують назву своєї команди та візитку класу (домашню заготовку), а потім змагаються, виконуючи дуже непрості завдання: протанцювати денс-мікси та повторити танцювальну постановку професіоналів.

Безумовно, всі команди доклали всі зусилля заради перемоги, але найкращими у танцювальному змаганні стали: I місце – команда 11-А класу, II місце розділили команди 10-А та 11-Б класів.

Дякуємо організаторам цього свята - Шелаєвій Наталії Володимирівні та Попік Олені Миколаївні - за чудову можливість проявити себе та свої таланти. Дякуємо членам вельмишановного журі - Ошурковій Світлані Григорівні, Ципі Олені Валеріївні, Станіславській Олені Михайлівні, Козловій Валерії Геннадіївні та Карлащук Юлії Михайлівні - за об’єктивні оцінки та компетентні поради. Дякуємо усім учасникам – командам 11-А, 11-Б, 9-А, 9-Б, 9-В та 9-Г класів - за гідну конкуренцію та натхнення до подальшого самовдосконалення.

Прес-служба 10-А класу

Переглядів: 126 | Додав: Shuyan | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar