Головна » 2018 » Травень » 10 » Флешмоб «Шляхами Перемоги»
16:13
Флешмоб «Шляхами Перемоги»

7 травня в нашій школі відбувся великомасштабний проект: флешмоб до Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні. Він був присвячений всім, хто пройшов війну і хто тільки чув про неї, всім, хто назавжди залишився на полях битв і хто народився після війни, всім, хто має пам’ятати про героїчну сторінку подвигу народу, щоб передавати це з покоління в покоління.

В гостях на святі були присутні заступник голови адміністрації Дніпровського району Куліш Ірина Василівна, представники ГО «Кам’янська сотня» Мельникова Ганна Іванівна та Павлова Надія Антонівна, члени Ради ветеранів Зінченко Олександр Васильович, Кузнєцов Анатолій Федорович та ветерани, діти війни, воїни АТО, над якими шефствують учні нашої школи.

Гості та глядачі захоплено спостерігали за перебігом подій на шкільному майданчику: через танцювальні композиції було відтворено всю війну від початку до самого Дня Перемоги. Слід відмітити, що танцювали всі учні 22-х класів школи. Дуже всіх схвилював «Вальс Перемоги», коли наші одинадцятикласники запросили танцювати ветеранів, а молодші учні подарували їм запашні весняні квіти. Закінчився флешмоб танцями, що розказували про сучасні сумні події на Сході та патріотичними піснями про рідний край та безмежну любов до нього.

Протягом всього театралізованого дійства у багатьох наверталися сльози на очах, ветерани пригадували роки своєї молодості, а під час хвилини мовчання - про однополчан, що не повернулися з війни. Директор школи Загородня Людмила Іванівна під час своєї емоційної зворушливої промови звернулася зі словами подяки до ветеранів, а Зінченко Олександр Васильович урочисто вручив їй грамоту Ради ветеранів за високий рівень патріотичного виховання в СЗШ № 44.

Ми завжди будемо пам’ятати про всіх, кому завдячуємо своїм життям, всіх, кому зобов’язані за мирне небо над головою, адже поки живе пам’ять – будемо жити й ми.

                                                                                 Прес-служба парламенту школи

 

Переглядів: 105 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar