Головна » 2018 » Лютий » 20 » ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
10:34
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Саме цими словами Україна 20 лютого вшановує синів та доньок, які загинули за свою країну, за свій народ на Майдані узимку 2014 року. Тих, для кого слова "справедливість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом життя.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Такими словами 20 лютого о 8.00 годині у школі розпочався урок-реквіум і хвилина мовчання за загиблими під час Революції Гідності. Цей урок був підготовлений учнями шкільного рою «Камеонці» за участю 11-А. 11-Б, 9-Б, 7-А, 7-В , 5-А, 5-Г класів. Учні з почуттям особистої гідності вслуховувалися у слова «камеонців»: «На Майдані узимку 2014 року пліч-о-пліч стали українці і білоруси, вірмени і грузини, росіяни та татари. Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Вони гинули та не здавалися... Кожен з них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя».

Учні, запалюючи поминальні свічки під час хвилини мовчання, пам’ятали, що небесне воїнство загиблих за Україну у лютого 2014 року поповнилося ще однією сотнею українців… Небесною сотнею.

Плахотнік Валерія, член шкільного рою «Камеонці»

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 48 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar