Головна » 2018 » Грудень » 5 » Година спілкування у 9-В класі "Стоп насиллю"
14:39
Година спілкування у 9-В класі "Стоп насиллю"

 В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» четвертого грудня була проведена година спілкування у 9-В класі. Мета цього заходу: ознайомлення учнів з сучасною проблемою  торгівлі людьми, отримання практичних порад щодо недооцінення учнями ситуації поневолення.  Роботу з учнями провела  Коваленко Яна Віталіївна – шкільний психолог.  Ми обговорювали тему нелегального продажу людей, рабства, заклики проти насилля. Переглянули  фільм, який розкрив  ці теми. Нам розповідали про те, як  вберегтися від  аферистів та торговців людьми. Ми дізналися,  що такий “чорний” бізнес був і буде прибутковим, нелегальним, та головне, направлений проти волі людей,  які потрапили в тенета аферистів.  Україна, як було сказано у фільмі, одна з країн, яка постачає  людей в якості рабів. Найчастіше аферисти обманюють своїх жертв на сайті знайомств, у газетах, в об’явах, на вулиці . Обіцяючи виїзд за кордон на заробітки, вони пропонують офіційне працевлаштування, повний соцпакет  та інші послуги. Також нам розповіли про один зі способів  афери “боргова яма”, яка виявляється за наступними ознаками:
1. Начебто твій друг, з яким ти був знайомий з дитинства, пропонує тобі спосіб заробити за кордоном.

 2. Він дає тобі гроші на те, щоб ти оплатив проїзд, харчування, оренду  квартири в тому місті,  де працюватимеш. Ти  підписуєш  контракт на роботу, не зрозумівши  змісту, бо ти ж довіряєш другу.  А  потім він каже:”Гроші потім повернеш,  як приїдеш”.

3. Ти приїхав в те місто, в яке тобі сказали. А там кажуть , що твоє робоче місце  зайняли, а гроші треба повернути. Та ти повинен будеш працювати на цю людину, тому що підписав контракт на роботу. Таким чином, людина потрапляє у рабство.

Якщо підписуєте якийсь контракт, треба звернутися до юриста, щоб він ретельно вивчив документ.

Пам’ятайте, що ваша безпека залежить від вас!

Міла Олександр , учень 9-В класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 15 | Додав: Вольха | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar