Головна » 2017 » Грудень » 21 » Інтерактивний урок в школі №44
20:43
Інтерактивний урок в школі №44

Ні для кого не секрет, що інформаційні технології відіграють важливу роль в житті кожного з нас. А ще більше значення має саме поширення цих технологій, впровадження досягнень науки і техніки в усі сфери діяльності людини. Не оминув прогрес і сферу освіти.

І якщо Всеукраїнським радіодиктантом вже нікого не здивувати, то інтерактивний урок став для учнів сюрпризом. 19 грудня 2017 року 13.00 в Києві, Асоціація міст України проводила Всеукраїнський урок місцевого самоврядування в веб-форматі, який транслювався в режимі онлайн в мережі YouTube. Це вже другий захід такого плану: в минулому році взяло участь понад двісті шкіл по всій країні. Наша школа підхопила естафету в цьому році.

Проводили урок виконавчий директор Асоціації міст Олександр Слобожан, Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко та міністр освіти і науки Лілія Гриневич. Так само в режимі онлайн на міні-конференції вони відповідали на питання, поставлені як безпосередньо в аудиторії лідерами шкільного самоврядування м.Києва, так і віддалено через мережу Інтернет колективами шкіл з усіх куточків України.

Протягом заходу були висвітлені безліч суспільно важливих тем, як, наприклад, місце шкільного самоврядування в суспільстві, важливість активної громадянської позиції, проблеми нестачі часу у людей, які присвятили себе організаторської діяльності.

Інтерактивний урок дійсно змусив учнів замислитися, а нестандартний підхід до подачі матеріалу допоміг нам не тільки корисно, але й цікаво провести час.

Ярова Ірина, 10-А клас
Переглядів: 107 | Додав: shelest6431 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar