Головна » 2017 » Листопад » 3 » Історичний марафон «Знати і пам`ятати»
15:13
Історичний марафон «Знати і пам`ятати»

Для сучасних школярів Друга світова війна – це події далекого минулого. Але прізвища, події, дати того часу до сьогодення залишаються значними віхами нашої історії - трагічними та переможними, і вони назавжди повинні залишитися в пам’яті поколінь.

26 жовтня у школі було проведено урочисте свято, присвячене визволенню нашого міста і України від фашистських загарбників. На нього було запрошено багато гостей - людей, для яких слова «Друга світова війна» знайомі не з книг і кінофільмів, а з особистих спогадів, і над якими шефствують учні нашої школи. А також на свято завітали керівники Ради ветеранів Дніпровського району – Шиліна Аліна Василівна і Зінченко Олександр Васильович.

Всі гості та учні, запрошені на свято, стали свідками інтелектуального марафону «Знати і пам`ятати», в якому приймали участь команди учнів 11-А класу (капітан Барбінягра Аліна) та учнів 11-Б класу (капітан Лагно Олександра). Команди змагалися у знаннях з історії трагічних подій окупації України, визволення її від фашистських загарбників та визвольного руху українського народу проти окупантів.

За рішенням експертів гри перемогу отримали учні 11-А класу, але команда 11-Б класу показала не гірші знання з історії цього періоду, ніж команда переможців. Учні доказали своїми знаннями слова М.Рильського «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього».
Наші гості були вдячні учням за їх знання і бажання зберегти в своїй пам`яті героїчні сторінки Другої світової війни, зокрема, історії визволення нашого міста та України від фашизму.

На завершення свята всі гості на знак пошани отримали осінні квіти та подарунки, а також зробили фотографії на згадку про цю незабутню зустріч.

Шелаєва Н.В., вчитель історії

Переглядів: 78 | Додав: Popikelen | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar