Головна » 2018 » Лютий » 22 » "Я маю право!"
13:47
"Я маю право!"

16.02.2018 року на виконання Указу Президента України від 14.11.17  № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!" та в рамках  проекту 9-А класу «Закон та порядок »   відбулась  зустріч головного спеціаліста-юрисконсульта служби у справах дітей  Михлика Кирило  Вікторовича з учнями  класу  з питання запобігання  правопорушень серед неповнолітніх.

Під час правової бесіди  гість розповів учням  про особливості адміністративної  та кримінальної відповідальності неповнолітніх, нагадав дітям основні правила безпечної поведінки, пояснив конкретні правові ситуації,навів приклади неприємних випадків, у які можна потрапити через власну необережність, і надав поради їх уникнення.

Діти брали активну участь у бесіді, ставили питання за темою зустрічі , що допомогло їм реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки , щоб не допускати її в майбутньому.

Організація профілактичних бесід з учнями є традиційною формою превентивної роботи у школі, що дозволяє учням підвищувати правову культуру, націлює їх на правомірну  та відповідальну поведінку у суспільстві.

Прес-служба 9-А класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 85 | Додав: IgorViktorovich | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
avatar