Головна » 2018 » Травень » 2 » Як приборкати вогонь
17:15
Як приборкати вогонь

27 квітня восьмі класи  побували на екскурсії  в пожежно - рятувальній частині №7 міста Кам`янського. Відбулася цікава зустріч з працівниками управління з надзвичайних ситуацій, спеціально підготовлена для школярів.

Це профорієнтаційна робота, яка надає учням можливість краще ознайомитись з особливостями діяльності служби з надзвичайних ситуацій. Нам запропонували переглянути фільм про безпеку життєдіяльності.

Ми зрозуміли, щоб  загасити невелике багаття, потрібні навики. Але коли мова йде про пожежу - тут в бій зі стихією вступають відважні професіонали. Назва їм - пожежники. Буває покликання у людей - рятувати і захищати інших. Такі і йдуть працювати в службу порятунку, щоб кожен день сміливо дивитися небезпеці в очі.

Рятувальники розповіли нам про правила пожежної безпеки, ознайомили нас з правилами поведінки при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів. Ми бачили зразки небезпечних знахідок, а також розглянули спецтехніку, яка направляється до місця надзвичайної ситуації.

Ми отримали можливість поспілкуватись з пожежниками, а також  приміряли каски, маски, захисний одяг. Особливо нас зацікавила сучасна пожежна машина, оснащена гідравлічним інструментом.

Професію пожежних сміливо можна віднести до розряду найнебезпечніших у світі. Нерідко ці люди самі стають жертвами вогню, з яким приїхали борються. Це благородна професія, адже не кожен зможе зайти до палаючої будівлі в спробах врятувати людей, які ще не встигли вибратися. Але і подяка тих, хто зобов'язаний рятувальникам життям, безмежна.

Матченко Діана, учениця 8-В

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 41 | Додав: MatchenkoDiana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar