Головна » 2018 » Квітень » 23 » Як зберегти планету
19:05
Як зберегти планету

18 квітня ми відвідали захід – захист проекту  8 - Б класу під назвою «Від екології природи до екології душі». Нам запропонували переглянути відеоматеріал, де ми з жахом  помітили,  як може змінитися планета, засмічена людьми.

Людство впевнено крокує вгору по сходах,  які ведуть у прірву. Вона бездонна, безжальна, всепоглинаюча. Це чорна прірва небуття для планети і людей. Нам розповіли про те, як зберегти планету: людям потрібно переробляти сміття. Для цього потрібно навчитися сортувати сміття, починати це  робити потрібно з наймолодшого віку. З цією метою проводиться  просвітницька робота у школі.

Ми дізналися,  що сортування та переробка сміття проводиться у декілька етапів. Збирають його у спеціальні  сміттєві баки, відповідно до типу відходів. Харчові залишки використовується в органічному землеробстві. Пластик, поліетилен можна приміняти у будівництві.

Після огляду інформації, нам запропонували вікторину. Команди отримували завдання на екологічну тему. Правильна відповідь нагороджувалась яблуком. Цей захід допоміг нам краще усвідомити, що наше майбутнє залежить від уміння раціонально використовувати природні ресурси, а також  переробляти відходи.

Величко Євген, учень 8-В класу.

Переглядів: 48 | Додав: MatchenkoDiana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar