Головна » 2018 » Жовтень » 21 » Харків – місто чудес
13:16
Харків – місто чудес

  Чи любите ви подорожувати так, як подобається це нам?))) Кожен рік ми намагаємось відвідати якийсь цікавий куточок нашої Батьківщини, дізнатись більше про минуле міст України.

Цього року ми вирішили поїхати до Харкова. Дуже красиве місто з унікальною історією та своєрідним духом стародавніх пам’яток та модерну. Разом з учнями 9-А класу 18 жовтня о 6 ранку ми вирушили у дорогу.

Екопарк «Feldman», парк культури та відпочинку ім. Максима Горького, аквапарк «Джунглі». Спочаткуу Харкові на нас чекала розважальна програма.

«Фельдман екопарк» на Харківщині– це один із найпопулярніших варіантів для туристів, який займає величезну територію в 140,5 га! З 2013 року він набув статусу регіонального ландшафтного парку. Його головна мета – захист флори і фауни, також у парку працює центр реабілітації рукокрилих. Перлиною екопарку можна вважати контактний зоопарк із величезною кількістю тварин. Тигри, леви, вовки, мавпи, олені, верблюди, фазани, поні, вівці, кролики, гуси – тут знайшли свій притулок понад 2 тисячі мешканців!

Центральний парк культури і відпочинку ім. Максима Горького – це реальне надбання міста. Займає він площу в 130 га. Тут встановлені атракціони, виготовлені в Німеччині, Італії, Канаді, Франції та Великобританії. Серед них - американські гірки, французька карусель, найбільше колесо огляду в Україні (висота - 55 м), будинок жахів. Також є атракціони для маленьких дітей, комплекс для любителів екстремальних видів спорту, роллердром, спортивні майданчики, автодром і багато іншого. Ми провели у парку 2 години. Але випробувати всі приємності цього місця нам не вдалося.

Аквапарк (басейни, джакузі, гірки, сауна, фіш пілінг) – це дійсно релакс після такого насиченого дня.

Наступного ранку ми відвідали два ВНЗ, Харківський національний медичний університет та Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, які є одними з найпрестижніших навчальних закладів України. Нас не тільки ознайомили з правилами прийому до цих університетів, роботою факультетів та студентських спілок та забезпечили роздатковими матеріалами з корисною інформацією, а й надали можливість на власні очі побачити, як навчають студентів на практиці. Безперечно, це був дуже корисний досвід для нас, майбутніх випускників.

Музей фото ілюзій, обзорча екскурсія «Сім чудес Харкова», і наш час перебування у цьому дивовижному місті добіг кінця.

До рідного Кам’янського ми повернулись стомлені, але дуже довольні.

Вирушайте у подорожі, дізнавайтесь нове, отримуйте неповторний досвід та враження!

Прес-служба 11-А класу

Переглядів: 21 | Додав: shelest6431 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar