Головна » 2017 » Травень » 24 » «Художники – сучасники» - проект НОШ з художньої культури
20:50
«Художники – сучасники» - проект НОШ з художньої культури

Захист проекту об’єднав надзвичайно яскравих митців сьогодення в образотворчому мистецтві.

Самохвалова Софія, учениця 10Б класу, донесла своє захоплення про художницю Євгенію Гапчинську, на виставках якої побувала в Києві, Дніпрі та в музеї історії нашого міста, після улюблених книжок, ілюстрованих талановитою художницею, яка зараз стала українським брендом, відомим на весь світ.

Про українського художника-ілюстратора Владислава Єрко, роботи якого здатні зачарувати кожного, Софія створила надзвичайно яскравий проект. Його дивовижні та незвичайні, барвисті і справді казкові ілюстрації заворожують і захоплюють, змушують забути про будні і зануритися в справжню атмосферу дитинства. Саме з дитинства, з трьох років у Софії з’явилася книжка «Снігова Королева», ілюстрована цим художником, яка на виставці у Нью-Йорку була визнана «Книгою Року». Роботи відомого на увесь світ українського художника-ілюстратора Владислава Єрко вражають своєю винятковою деталізацією. Сімейна колекція книжок з ілюстраціями цього художника була представлена на захисті проекту, це: «Снігова Королева», «Казки Туманного Альбіону», «Маленький принц» - видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», книжки Пауоло Коєльо «Алхімік», «Заїр», та інш., видавництво «Софія».

Звяга Марія та Філімонова Ірина, учениці 11 класу, створили свій проект про художника, архітектора, дизайнера Австрії. За свої 72 роки життя Фриденсрайх Хундертвассер (реальне ім'я Фридерик Стовассер) був визнаний громадянином світу, кардинально змінив краси в архітектурі, залишив незвичайні плоди своєї творчості по всьому світу, писав власний варіант Біблії. Він говорив, що "Будинки складаються не з стін - це ілюзія, - а з вікон". Хундертвассер твердо доводив свою теорію на практиці - зводячи будинки з вікон. А ще учні дізнались, що в м. Дніпрі існує івент – кафе, дизайн якого створено за ескізами робіт Хундертвассера, та зробили фото для ілюстрації проекта.

Керівник проекту з художньої культури

Самохвалова Я.В.

Переглядів: 78 | Додав: TheAmnister | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar