Головна » 2017 » Листопад » 22 » Конференція про освіту і вибір ВНЗ в Україні
09:55
Конференція про освіту і вибір ВНЗ в Україні

Форум «Придніпров'я 2017» - це виставка і найбільша конференція про освіту і виборі ВНЗ в Україні була корисна для школярів старших класів та їхніх батьків, ВНЗ, класних керівників та шкільних психологів.

Учні 11-х класів відвідали даний форум, на якому розповідали про нововведення ЗНО і про освіту в Чехії, Польщі та Словаччини, а також невелику виставку, присвячену деяких інститутів України і закордону.

Про нововведення в програмі ЗНО 2018 розповіла Паскевская Юлія Анатоліївна, відповідальна за пункт тестування по ЗНО; начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, ЗНУ. Чітко і лаконічно розповіла про всі зміни, розповіла про те, як правильно розставити пріоритети і розрахувати свій бал. Випускники, які обрали ЗНО з іноземної мови, так само почули зміни. Найголовніше - це додавання аудіювання, тобто перевірка розуміння мови на слух.

За систему освіти в Чехії і надходження в чеський ВНЗ розповіла Зденка Пржакова. Карлов університет, інститут мовної та професійної підготовки, заступник директора, Прага, Чехія
Огляд системи освіти в Польщі та надходження до польського ВНЗ: Лех Кшижановський, перший заступник голови Дніпропетровської обласної спілки поляків.

Система освіти в Словаччині і надходження в словацький ВНЗ: Коваль Микола Васильович, Громадська Організація Словацько-український культурний центр.

Лагно Олександра учениця 11-Б класу 

Переглядів: 85 | Додав: lagno | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar