Головна » 2016 » Грудень » 15 » Корисна зустріч з міським головою
21:39
Корисна зустріч з міським головою

14 грудня на базі НВК№ 36 пройшла урочиста зустріч з міським головою А.Л. Білоусовим під гаслом «Моє місто – мої надії». Звичайно, оскільки майбутнє нашого рідного міста залежить, насамперед, від небайдужої молоді, головними запрошеними заходу стали лідери учнівських самоврядувань шкіл міста та євроклубів.

Нашу школу представляли президент шкільного парламенту Богдан Матченко та голова євроклубу Юлія Олександрівна Гапоненко.

На початку зустрічі, усіх учнів було розділено за різними напрямками печатних видань, щоб жвавіше та цікавіше вони приймали участь в «активному мікрофоні» з Андрієм Леонідовичем.

Корисну зустріч відкрив, запропонований представникам міської влади, бліц-турнір «14 за 60», який своїми цікавими запитаннями підняв настрій і об’єднав присутніх у залі, доречи, прикрашеному у яскравій новорічній тематиці.

Тож, налаштовані на роботу, у гарному настрої лідери учнівських самоврядувань ставили запитання щодо подальшого розвитку нашого міста. Безумовно, не залишаючись осторонь від життя нашого Кам’янського, Богдан ставив запитання стосовно перспектив нашого міста, як цікавого туристичного куточку, що не схожий на інші та має свої неперевершені родзинки.

Андрій Леонідович із зацікавленням слухав запитання , вражений небайдужим полум’ям в очах підростаючого покоління, давав абсолютно чіткі та конкретні відповіді, в котрий раз переконавши нас, що він є людиною, яка завжди дотримується свого слова. Наприкінці «актуального мікрофону» Андрій Леонідович запросив гостей та усіх бажаючих 17 грудня на центральну площу для відкриття міської ковзанки, що буде супроводжуватись іграми, конкурсами, розвагами та концертом. Тож, крокуючи в Європу з такою енергійною, небайдужою молоддю і такими мудрими, творчими керівниками, наше місто Кам’янське по-праву буде займати високі сходинки!

Прес-служба євроклубу, Софія Гапоненко 6-Б клас.

Переглядів: 60 | Додав: rimma2453 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar