Головна » 2018 » Листопад » 23 » Кожна дитина має право
16:22
Кожна дитина має право

20 листопада 1989 року ООН прийняла документ під назвою "Конвенція про права дитини". В Україні він набрав чинності 27 вересня 1991 року і до цього часу є частиною національного законодавства. Конвенція про права дитини є першою і основною міжнародною угодою, в якій права дитини розглядалися на рівні міжнародного права.

Конвенція про права дитини вперше проголосила дитину повноцінною і повноправною особистістю. Конвенція має 54 статті, які враховують всі моменти, пов'язані з життям дитини в суспільстві і які зобов'язані дотримуватися у всіх країнах.

До Всесвітнього дня дитини та в рамках проекту «Закон та порядок» учні 10-А класу провели гру-подорож для учнів 3-х класів «Права та обов’язки дитини», під час якої у цікавій формі ознайомили учнів з основними положеннями Конвенції про права дитини, чим сприяли усвідомленню дітьми своїх прав та обов’язків у суспільстві; вихованню почуття справедливості та відповідальності; розвитку пізнавальної, творчої, комунікативної активності дітей.

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства, тому завжди повинні відчувати себе захищеними. Та для цього кожна людина повинна поважати закони України і підкорятися їм; знати свої права і вміти ними користуватися.

Прес-служба 10-А класу

Переглядів: 21 | Додав: Первий_Єгор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar