Головна » 2018 » Березень » 20 » "КРОКС" - це здорово!
20:01
"КРОКС" - це здорово!

Традиційно на канікулах в нашій школі проводяться ігри «КРОКС». Дві команди по 6 чоловік від кожного класу (так би мовити, «мозок» і «сила») відповідають на каверзні питання, доповнюють прислів'я і приказки, згадують крилаті вирази, стрибають в довжину, проходять футбольну доріжку, проявляють навички володіння волейбольним м'ячем, долають перешкоди в спортивному залі. А сьогодні команда "мозок" працювала з установкою, як справжні інтелектуали на "Брейн-рингу". Хвилююче, але цікаво. Нам дуже подобається брати участь в цих іграх. Найчастіше у нас перші місця, але іноді ми гідно програємо. Кожні канікули ми чекаємо нових ідей, завдань від ведучих. 

Величезне спасибі організаторам цих ігор - Новіковій -Коваль Юлії Володимирівні і Ципі Олені Валеріївні. А за підтримку - Ямніковій Ірині Валеріївні і Станіславській Олені Михайлівні.

А ще, останнім часом до нас в клас прийшли нові хлопці з різних шкіл нашого міста і сказали, що у них такого заходу немає. Друзі, цінуєте!                                                      Прес-служба 8А класу

Переглядів: 41 | Додав: yamnikovairina65 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar