Головна » 2018 » Грудень » 15 » Квест-гра "На терезах Феміди"
21:58
Квест-гра "На терезах Феміди"

Цієї п’ятниці 14 грудня на 7 уроці всі 9ті класи були запрошені на захист проекту 10А, яких проходив у формі  квест-гри «На терезах Феміди». Захист приурочений до міжнародного дня прав людини.

Спочатку ми стали свідками справжнього судового засідання. Виступали прокурор, адвокат, підсудний. Суддя виніс вердикт. Все було як насправді. Це було дуже пізнавально. Далі відбулося знайомство з командами та вельмишановним журі. Директор школи  - Загородня Людмила Іванівна була головою журі, а заступник директора з виховної роботи - Шелаєва Налія Володимирівна та президент шкільного парламенту -  Клопот Єлизавета допомагали їй.

Після знайомства з командами почалася цікава правова вікторина. Команди демонстрували високі знання з правознавства, хоча вивчають цей предмет перший рік. На другому етапі капітани команд змагалися в конкурсі «Вірю, не вірю». Такі цікаві закони існують у світі, що можна розгубитися. На третьому етапі були продемонстровані відеоролики «Детективні загадки», розгадати які може кмітливий та уважний ігрок. Четвертий, фінальний етап пройшов під назвою «Ми-майбутнє України». Командам треба було придумати свої закони для покращення економічного рівня України. Як зазначила голова журі Загородня Л.І., всі команди постаралися, підготувалися. Захист відбувся на високому рівні.

Нам дуже сподобалася форма захисту проекта у 10А класі. Цікава, гра, цікаві факти, кураж. Дякуємо Мироненко В.І. та її учням за можливість знати більше.

Прес-служба 9А класу.

Переглядів: 39 | Додав: yamnikovairina65 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar