Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Майбутній захисник
16:15
Майбутній захисник

Наша Батьківщина—це не проста земля. Це та земля, якій у роках історії не було місця, якій довелося винести стільки страждань, стільки ганебних, підлих зрад, зазнати стільки голодних років, що стає моторошно на душі. Щоб знову не повторилося страхіття минулих часів, треба піклуватися про власну Батьківщину, охороняти її спокій, берегти її поля та ліси. Без цього вона загине, а разом з тим і ми залишимося без Вітчизни.

Кожен з нас повинен дбати про рідну Батьківщину. Це наш священний обов'язок, це наша обітниця перед нашими предками, які билися за щастя рідної землі. Хоч би що не сталося з Вітчизною, хоч би які вороги не хотіли завоювати її свободу, ми усі повинні стати на її захист. Інакше нас не можна буде назвати вірними синами чи дочками рідної землі

Як добре, що ми живемо в миролюбній державі, але мир треба не тільки берегти, а і вміти захищати. День захисників Вітчизни — це свято сивих ветеранів і військовослужбовців усіх поколінь, це свято нинішніх військових і тих, що прийдуть за ними, це свято тих жінок, які чекали своїх рідних з армії або ділили з ними нелегку військову долю. Отже, День захисників Вітчизни — всенародне свято.

До Дня захисника Вітчізни на виховній годині у 5-В класі відбувся захід на тему «Майбутній захисник». Метою якого є навчити учнів шанувати народні традиції, пов’язані зі святом Покрови; спонукати учнів замислитись над глибинною сутністю народних традицій; переконати дітей в необхідності берегти традиції, у яких втілюється самобутність українського народу. Відзначати День захисника України, сприяти згуртуванню дитячого колективу. Розвивати виразність та інтонаційність читання віршів, формувати дикцію. Виховувати патріотичні почуття до рідної землі, до захисників України та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння. Прищеплювати інтерес до героїчного минулого держави і сьогодення, любов до Батьківщини. Впродовж заходу хлопці брали учась у «Паперовому авіа шоу», а дівчата виготовляли «Секретні конверти».Діти поринули у святкову атмосферу заходу.

Прес-служба 5-В класу

Переглядів: 28 | Додав: marikarabanko | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar