Головна » 2017 » Травень » 12 » Маленькими кроками до великих перемог!
14:11
Маленькими кроками до великих перемог!

23 квітня 2017 року у Дніпрі на базі «Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 6» відбувся відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з кіокушинкай карате-до (WKO) в розділі «куміте» (бої).

Вихованці «Дніпродзержинської федерації кіокушин-кан карате», серед яких були учні 44 школи, прийняли участь в даному заході. Організатором змагань виступила Дніпропетровська обласна федерація кіокушинкай карате під керівництвом Нагорного Олега Павловича (3-й дан).

З початку 2017 року спортсмени «Дніпродзержинської федерації кіокушин-кан карате» мали можливість виступити на таких турнірах як «ПЕРШЕ ТАТАМІ» і «ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ». Ці турніри допомогли сформувати команду для участі у змаганнях обласного рівня. Таким чином, всі каратисти, які виступали на обласному чемпіонаті вже мали свої досягнення на місцевому рівні. Успішні спортсмени нашої федерації були представлені зокрема і учнями СШ № 44. Гавриленко Всеволод, учень 4-Г класу (тренер Козаченко М.О.) і Москаленко Гліб, учень 2-Г класу (тренер Радивілов С.Л.) відзначилися на обласному чемпіонаті та завоювали бронзові медалі. Хлопці показали відмінний рівень підготовки і здобули по дві перемоги з трьох поєдинків. Завойовані медалі і отриманий досвід стануть помічниками в досягненні нових, великих перемог. Вітаємо хлопців!