Головна » 2017 » Січень » 23 » Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!
12:57
Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!

День Соборності – це визначна подія в нашій історії, яка знаменувала возз’єднання українських земель. Це свято символізує єднання українського народу. Ідея соборності продовжувала жити і стала ще одним кроком до здобуття Україною незалежності.

Акція "Живий ланцюг" як символ єдності східних і західних земель України та знак вшанування подій Першої української незалежності. В 1990 року відбулася одна з найбільших у Центральній та Східній Європі масових акцій -  від 500 тис. до 3 млн. українців узялися за руки та створили безперервний ланцюг від Києва до Львова. Так уперше з буловідзначено День Соборності, якийзгодом став державним святом.

Ми, учні 5В класу, разом, відтворили «Живий ланцюг»  до Дня Соборності України, взявши за руки один одного, відчуваючи силу єднання! Прикрасили  свято прапорцями, виготовленими власноруч,  малюнками, створеними учнями, та великим прапором України. Діти відчули важливість дня проголошення Акта Злуки 1919 року між Українською Народною Республікою та Західно-Українською Народною Республікою у сучасній історії України та відчули себе громадянами Великої України, тому, що саме ці події стали фундаментом для українського державотворення.

Всі свої сили, всі прагнення ми повинні спрямувати на стабільність, побудову заможної, вільної й демократичної країни, якою пишатимуться наші нащадки. Тримаймося разом. Коли ми єдині, ми – непереможні!

Класний керівник та учні 5-В класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 52 | Додав: Popikelen | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar