Головна » 2016 » Грудень » 12 » Міжнародний день прав людини
11:22
Міжнародний день прав людини

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день  прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття Загальної декларації з прав людини 10 грудня 1948 року. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

       У нашій школі приділяється велика увага правовому вихованню і правовій освіті. В межах Всеукраїнського тижня права у школі було проведено декілька заходів : єдині години спілкування  за темою «Права людини», створені книжкова експозиція «Права людини: історія і сучасність» та правоосвітницький дайджест ««Цей день в історії. 10 грудня 1948 р.»
       Учні 8-А класу під керівництвом класного керівника Мироненко Вікторії Ігорівни вже четвертий рік працюють над проектом «Закон і порядок»,  тому  до Міжнародного дня прав людини учні 8-А класу підготували  виступ у формі правової агітбригади. На захід 09.12.16 р. були запрошені  учні  8-х класів. Члени агітбригади «Закон і порядок» познайомили дітей з основними документами, які захищають права людини. У цікавій формі  учні 8-А класу розповіли про права та обов’язки громадян України;  допомогли дітям усвідомити свої права і обов'язки  в суспільстві; познайомили з видами відповідальності неповнолітніх за правопорушення та правовими нормами захисту прав людини  в Україні.  Також учні отримали практичні поради з безпечної поведінки.  

 Виступ агітбригади нікого не залишив байдужим, бо був цікавим і пізнавальним.

Результатом заходу було усвідомлення учнями того, що всі люди  мають однакові права, але треба  не забувати, що є ще й обов'язки перед батьками, перед родиною, перед суспільством, які необхідно виконувати. Кожна людина несе відповідальність за  власну поведінку та власні вчинки.

 

                                                                           Прес-служба 8-А класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 75 | Додав: IgorViktorovich | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar