Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Музика гучніше, очі закриті. Це NON STOP - час відкриттів.
09:04
Музика гучніше, очі закриті. Це NON STOP - час відкриттів.

Традиційно у нашій школі відбувається справжнє диво – «Осінній non stop». Вже с початку року всі чекають на це свято : старшокласники, які безпосередньо беруть у ньому участь, малеча, яка аж тремтить від нетерпіння, адже це завжди дуже цікаво та захоплююче, та члени журі, тому що саме їм важче за всіх, обрати найкращу та найгіднішу команду – задача не з легких. Цього року у члени журі запросили випускників минулих років: Барбінягру Аліну, Звягу Марію та Сашу Лагно.

Учасники презентували  назву своєї команди та домашнє завдання, а потім змагаються, виконуючи дуже непрості завдання. Безумовно, всі команди доклали зусилля заради перемоги, але найкращими у танцювальному змаганні стали: I місце – команда 11 класу, II місце -  команда 10-А , ІІІ місце – команда 9 В класу. Вітаємо учасників з перемогою!!!. Це було неперевершено та феєрично.

Дякуємо організатору цього свята - Попік Олені Миколаївні - за чудову можливість проявити себе та свої таланти. Дякуємо членам журі - Ципі Олені Валеріївні, Козловій Валерії Геннадіївні та Карлащук Юлії Михайлівні - за об’єктивні оцінки та компетентні поради.

Прес-служба 9А класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 31 | Додав: yamnikovairina65 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar