Головна » 2018 » Грудень » 19 » На вагах Феміди
15:33
На вагах Феміди

14 грудня у нашій школі відбулася правознавча гра - захист проекту 10-А класу. Учасниками стали учні дев’ятих класів, а саме команди, сформовані з дітей, що краще за всіх у своєму класі знають право. Мета заходу - заохотити дітей вивчати право як нормативну базу правової культури громадян. Щодня ми користуємося своїми правами та виконуємо обов’язки. Ми чуємо фразу: «Я маю право!». Але не кожен розуміє у повній мірі свої права. Учні 10-А класу розповіли нам про важливість прав і необхідність вивчати їх у простій і зрозумілій формі.
Назва заходу «На вагах Феміди». Символом правосуддя є богиня Феміда, зображена із зав’язаними очима та вагами у руці, що означає неупередженість правової системи. Гра складалась з 4 раундів та додаткових тем.

Спочатку ми дізналися історію правознавства та виникнення Дня прав людини. Ми стали свідками судового засідання, на якому розглядалася справа про ДТП з постраждалим велосипедистом. Цікаво було спостерігати за роботою кожного учасника процесу, особливо адвоката, який зумів довести провину велосипедиста та відстояти правоту таксиста.
Після цього розпочалася гра «Знавці права». У першому раунді на екрані ми могли бачити таблицю з питаннями, серед яких команди вибирали ті, на які хотіли відповісти. Питання були розділені на 4 категорії: «Абетка права», «Правова скарбничка», «Конституція України» та «Станція Цифрова». У кожній категорії по 5 питань, на 10, 20, 30, 40 та 50 балів відповідно до їхньої складності.

Другий раунд - конкурс капітанів, мав назву «Найбезглуздіші закони різних країн світу». Капітани команд виходили на сцену, а ведучі зачитували якийсь закон. Очільники команди відповідали, чи вірять у те, що такий закон існує. Як і каже назва, ці закони були зовсім безглуздими, а тому відповіді могли бути випадковими.

Третій раунд - «Детективні загадки». На екрані демонструвалось відео з питанням, давався час на роздуми, збиралися відповіді кожної команди.

Настав останній, четвертий раунд, назва якого «Ми – майбутнє країни». Це було домашнє завдання - запропонувати закони, які можна прийняти у нашій державі для покращення життя її громадян. Всі команди чудово виступили, придумавши дійсно гарні ідеї.

А захід тим часом завершувався. На екрані з’явився надпис «Ми твої діти, Україно», а 10-А заспівав чудову пісню. Журі нагородили команди, висловивши подяку за прекрасний захід.

Цей захід нам дуже сподобався: цікаво, пізнавально, корисно.

Я пишаюсь своїми однокласниками, які змогли гідно представити клас і посісти перше місце у цій грі.

Луг Оксана, прес-служба 9-В класу
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 29 | Додав: Колобок | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar