Головна » 2018 » Травень » 4 » Обережно з вогнем
23:01
Обережно з вогнем

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива. Саме тому у нашій школі в рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 27 квітня для учнів 1-В класу була проведена виховна година за темою «Обережно з вогнем».

Завданням цього тижня було поглибити поінформованість та знання учнів про пожежну безпеку, навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі, виховання у дітей розуміння важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки.

Під час виховної години учні ознайомились з правилам пожежної безпеки та з причинами виникнення пожежі. Навчилися правильно діяти в надзвичайних ситуаціях. Сформували навички правильної поведінки і впевненість в діях під час пожежі. Виховувались навички обережного поводження з вогнем та взаємодопомоги при виникненні небезпечної ситуації.

Разом із класним керівником Бондаревою Т.Л. школярі розгадували загадки, вивчали прислів’я та приказки на протипожежну тематику, за допомогою малюнків пригадували та вивчали правила пожежної безпеки, обговорювали та інсценували ситуації виникнення пожежі та що робити, коли сталася пожежа. Також дізналися, які умови необхідні для горіння, що необхідно для горіння, де відбуваються пожежі, коли та за яких причин. Під час проведення тижня учні нашого класу виготовляли пам’ятки, малюнки на тематику тижня.

Також школярі під час проведення заходу змогли зробити висновок, що краще дотримуватись правил пожежної безпеки, ніж боротися з пожежами.

P.S.: «Вранці, ввечері і вдень будь обережний з вогнем».

Переглядів: 48 | Додав: goroshkoanna88 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar