Головна » 2018 » Вересень » 28 » Пам'ятаємо: трагедія Бабиного Яру
16:07
Пам'ятаємо: трагедія Бабиного Яру

28 вересня у СЗШ № 44 до 77-х роковин трагедії Бабиного Яру пройшли уроки історичної пам’яті. В кожному класному колективі обговорювали страшну трагедію в Бабиному Яру, її вплив на долю людства, на історичну пам’ять сучасників.

Для учнів 8-х класів такий урок пройшов у фойє школи. Його підготували члени рою «Камеонці» військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Озвучувалися історичні факти, спогади очевидців, кількість невинно замордованих та вбитих в ті часи. Лунала музика та проникливі вірші у виконанні дівчат 6-в класу. Учні переглянули фільм та були вражені звірствам фашистів-нелюдів, які розстріляли у Києві тисячі людей. Під час хвилини мовчання на честь вшанування пам’яті жертв Голокосту стояла неймовірна тиша, у деяких на очах бриніли сльози.

Учні 7-х класів зустрілися з працівником музею історії міста Кам’янського Мащенко О.А., яка розповіла про трагедію Бабиного Яру та події, які відбувалися в нашому місті під час його окупації. Архівні документи, які вона продемонструвала дітям, не залишили нікого байдужим. А учні 6-а класу відвідали 7-й філіал міської бібліотеки, де познайомилися з літературними творами, в яких висвітлене життя українського народу під час окупації, зокрема, звірства по відношенню до єврейського населення та представників інших національностей.

Уроки історичної пам’яті допомагають учням зрозуміти, що Бабин Яр – це не тільки трагедія минулої війни, це уроки на майбутнє, й мир, життя і злагода людей – найвищі цінності на землі.

Борисов Ярослав, член рою «Камеонці»

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 22 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
Дякуємо школі за патріотичне виховання наших дітей! З повагою батьківська громада 9-Б класу.
avatar