Головна » 2017 » Березень » 13 » Переможці читацького марафону «Благодійне читання»
15:18
Переможці читацького марафону «Благодійне читання»

Визначені переможці  Всеукраїнського читацького марафону «Благодійне читання», який щорічно проводиться за підтримки Дніпропетровського обласного інституту післядипломної підготовки, за участі літературного клубу «Розумники і розумниці» міста  Жовті Води.  Учасниками конкурсу були і учні нашої школи: Хлівецький Олександр, Кошкіна Даша, Красніченко Вєроніка, Тимракович Рената. Переможцями  у номінації «Особистий залік. 5 клас» стали Калінін Іван і Лонська Вєроніка, учні 5 – Б класу (учитель Біла О.В.). П’ятикласники  читали казки О.С. Пушкіна, відповідали на питання, складали свої висловлювання за темами казок.

Любов до книги дітям прищеплюють у сім’ї. Ось як пише про своє захоплення книгами Красніченко Вєроніка: «У моєму життя книга грає важливу роль ще з дитинства. Абетка з картинками і буквами допомогла мені навчитися читати. Мої перші книжки були з великими малюнками і невеликою кількістю слів. Пізніше я почала читати казки, герої яких повели мене в світ фантастики. Мої улюблені казки в дитинстві «Рукавичка», «Лисиця і заєць»,  пізніше -  «Пригоди Незнайка та його друзів», «Білосніжка та семеро гномів», «Бембі», «Попелюшка». У нас вдома усі люблять читати. У мами і тата велика домашня бібліотека. Я книги люблю і бережу».

Дуже хочеться, щоб діти не хворіли на таку небезпечну хворобу ХХІ століття, як відсутність інтересу до книги. Порад, як полюбити читати книги, дуже багато. Можливо, спробуйте найпростішу: візьміть  з полиці першу-ліпшу книгу, відкрийте її на будь-якій сторінці і почитайте хоча б одну  хвилинку. Може бути, побачений уривок так зацікавить вас, що пізніше книга буде прочитана від початку до кінця.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 88 | Додав: Mirochka_91 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar