Головна » 2017 » Березень » 4 » Перлина України - Дніпропетровська область святкує 85 років!
11:19
Перлина України - Дніпропетровська область святкує 85 років!
Дніпропетровська область є унікальною серед інших областей України, довели учні 5В класу на класній годині.

Область має потужний промисловий потенціал. Він характеризується високим рівнем розвитку важкої індустрії. В регіоні сконцентровано 587 промислових підприємств 15 галузей, на яких працює 451,7 тис. Осіб. На Дніпропетровщині виготовляється 15,6% всієї промислової продукції України. За цим показником область посідає друге місце по Україні.

За різноманітністю родовищ корисних копалин в області видобувається 39 видів мінеральної сировини. Криворізький басейн з розвіданими запасами залізних руд понад 15 млрд. Тонн і об'ємом видобутку 87 млн. займає перше місце в Україні. Область претендує на звання економічного локомотива України. Наявні запаси дозволяють забезпечити чорну металургію сировиною на тривалий час в третьому тисячолітті.

Дніпропетровщина - один із світових центрів ракетно-космічного будування. Високе технічне оснащення і кваліфікація інженерного і робочого персоналу дозволяє розробляти і виготовляти екологічно чисті ракетоносії та інші космічні апарати, які не мають аналогів у світовій практиці.

Багато проектів, розроблені і впроваджені в регіоні, перебувають на рівні досягнень світової науки. Свідченням тому є запуски вітчизняних ракет-носіїв «Циклон», «Зеніт» і «Дніпро» в рамках міжнародних проектів «Морський старт», «Глобалстар» і міждержавний договір з Федеративною республікою Бразилія щодо використання ракети-носія «Циклон-4».
У Дніпропетровській області функціонують 1016 загальноосвітні школи.

Петриківський розпис і Козацькі пісні Дніпропетровської області внесено до списку, що складається в рамках програми ЮНЕСКО «Шедеври усної і нематеріальної культурної спадщини».

Ми вітаємо всіх зі святом та пишаємось досягненнями нашої унікальної Дніпропетровської області!

Пресслужба 5В класу
Переглядів: 85 | Додав: TheAmnister | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar