Головна » 2018 » Вересень » 14 » Перші подіі першокласників
08:40
Перші подіі першокласників

Минуло вже два тижні, як наші діти першокласники прийшли до школи. У дивовижний світ знань веде перша вчителька - Горошко Марина Рюріківна,яка має невичерпне терпіння, доброту, розуміння, ласку, чиє материнське серце зігріватиме під час перших труднощів в шкільному житті.

Адже саме вона відкриває двері в дивний світ казки, знань, сповнений переливами дитинства, фантазій, допитливості й бажання пізнавати невідоме.

Школа - прекрасна пора. Це час не тільки для уроків,але і для спільного відпочинку, ігор, веселощів. 12 вересня еколого-туристичний клуб "Орлан" зробив для наших дітей неймовірний сюрприз. Наш 1-Б клас разом з класним керівником Мариною Рюріківною та батьками відвідав ліс. Інструктори туристичного клубу підготували для дітей різноманітні розваги.

Діти із задоволенням приймали участь у веселих і цікавих іграх. Всі були у захваті. Дорогою додому ми дуже часто озиралися назад, подумки прощаючись з чарівною казкою природи рідного краю і з твердою впевненістю повернутися всім разом в це чудове місце. Після такої подорожі залишилась маса приємних вражень.

Переглядів: 48 | Додав: Vysotska | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar