Головна » 2019 » Січень » 8 » Підсумки благодійного ярмарку
16:22
Підсумки благодійного ярмарку

17 грудня в нашій школі відбувся благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая. Він традиційно проводиться кожен рік в рамках загальношкільного проекту «Від серця до серця». Прийняла активну участь вся шкільна громада: учні, вчителі, батьки.

Цей ярмарок перетворився на справжнє свято. Гучно лунала музика, «продавці» зазивали «покупців» до своїх товарів, рекламували їх. На «прилавках» було безліч красивих новорічних поробок, виконаних власноруч, смачних ласощів та фруктів. Наприкінці ярмарку підприємливі учні, намагаючись розпродати весь товар, почали застосовувати маркетингові прийоми, оголошуючи скидки та акції.

В результаті загальними зусиллями було отримано 19.193 грн. 35 коп. Найбільше грошей було зібрано 1-а класом (кл.керівник Фандєєва Н.В.), 2-а класом (кл.керівник Дубініна Т.Г.) та 8-б класом (кл.керівник Гапоненко Ю.О.). Рішенням Ради школи, у склад якої входять представники учнів, вчителів та батьків, вирішено всі кошти направити у благодійний шкільний Фонд допомоги. На першому засіданні бюджетного та комітету заохочень Ради школи з цього фонду виділили 15 тисяч грн. випускниці нашої школи Міснік Марії Юріївни на придбання дорогого медичного апарату для полегшення дихання. Загальна вартість цього апарату 320 тисяч грн. Родина сподівається придбати його б/у за 80-90 тисяч грн. Допомога від шкільної родини – це вагомий внесок у цю благодійну добру справу. Наразі 4.193 грн. 35 коп. залишаються у шкільному Фонді допомоги.

Дякуємо всім, хто прийняв участь, всім, хто небайдужий до чужої біди та готовий відкривати свої серця для тих, хто цього потребує.

Попік Олена Миколаївна, педагог-організатор

Переглядів: 33 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar