Головна » 2018 » Листопад » 23 » Пом’янімо сьогодні великомучеників нашої важкої історії
11:27
Пом’янімо сьогодні великомучеників нашої важкої історії

23 листопада в 9-В класі відбулася година спілкування — урок пам'яті трагедії голодомору в Україні. 1932-1933 роки. Найчорніший час в історії України.

Ніде у світі не зафіксовано голоду, подібного тому, що випав тоді на долю однієї з найродючіших країн світу. Світ мав би розколотися надвоє, сонце мало б перестати світити, земля перевернутися від того, що було на землі.

Нам цікаво було ознайомитись зі спогадами очевидців тих подій. Це примушує задуматись над тим, що кожна людина відповідає за тих, хто поруч. Ми вчимося співчувати, розуміти людину.

Під час перегляду кадрів із кінострічки О. Янчука «Голод-33», запанувала тиша — шок, жах, страх… Уривки із роману «Марія», — це життєпис трагічної долі жінки-матері. Під «Реквієм» Моцарта ми запалили свічку, щоб згадати тих, хто став жертвою страшного голодомору.

Багатостраждальна історія нашого народу. Ми не повинні забувати її сторінок. У цей пам'ятний день ми прийшли зі свічками, як до храму. Хай же наша школа сьогодні стане храмом духовності, храмом пам'яті.

Литвин Марія, учениця 9-В класу
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 21 | Додав: Колобок | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar