Головна » 2018 » Квітень » 26 » Пожежна безпека разом з 2-В
09:24
Пожежна безпека разом з 2-В

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 25 квітня учні 2-В класу відвідали 7 пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України міста Кам’янського.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та про транспорт спеціального призначення. Рятувальники пожежної частини розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Під час зустрічі  пожежники  звернули  увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповіли, як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам пожежної частини №7 за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

Переглядів: 59 | Додав: IgorViktorovich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar