Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Правда ваша – війна від нас далі, а у Вас – ордени і медалі
12:23
Правда ваша – війна від нас далі, а у Вас – ордени і медалі

25 жовтня у нашій школі відбулися заходи, присвячені 75 річниці звільнення міста та 74 річниці визволення України від фашистів. На відкритому уроці учні розповідали про випускний вечір перед початком Другої світової війни, про мрії і сподівання сімнадцятилітніх, яким не судилося збутися – жорстока війна внесла свої корективи. Та всі вони стали героями, захищаючи Вітчизну.

До заходу вдало підібрано відеоматеріали, архівні записи, хроніка воєнних років. Музична композиція створювала відповідний настрій. Не можна було без сліз слухати вірш «Варварство», проникливо виконаний ученицями 6-А класу. В кінці заходу учні стали учасниками вікторини про звільнення нашого міста від фашистів. Оцінювали відповіді запрошені на свято представники Ради ветеранів міста Кам’янського – Лейченко Петро Аркадійович, Зінченко Олександр Васильович та Кузнєцов Анатолій Федорович.

Ми повинні пам’ятати, яка висока ціна волі, незалежності, національної гідності. Ми вчимося на гірких уроках історії жити мирно, цінувати тих, хто поруч з нами, любити своє місто і Батьківщину, поважати ветеранів. Відкритий урок пам’яті підготували учні 9 – В (класний керівник Дудкіна В.В.) та учні 6 – А (класний керівник Міснік Л.В.). Захід проведено у рамках національно – патріотичного виховання під керівництвом Шелаєвої Н.В., заступника директора з виховної роботи.

Юрченко Карина, прес-служба 9-В класу

Переглядів: 23 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar