Головна » 2017 » Квітень » 9 » Про первоцвіти
19:55
Про первоцвіти

Поява перших квітів переконливо свідчить про прихід весни, тепла, нових сподівань та здійснення нових задумів. Життя починає вирувати і вабити людей на природу, до лісу. Та найбільше манять до себе оті маленькі яскраві перші весняні квіти -первоцвіти. Первоцвітами називають низку видів дикорослих рослин, що квітнуть наприкінці зими та на початку весни: підсніжники, проліски, сон-трава, крокуси (шафрани). Всі ці рослини знаходяться на межі зникнення і занесені до Червоної книги України, тобто за жодних обставин збір їх в природі та торгівля ними заборонені й повинні каратись законом.

Щовесни на території України і у нас на Дніпропетровщині надзвичайно великих обсягів набуває торгівля первоцвітами. Важливо розуміти, що всі ці рослини охороняються, тож не важливо, звідки їх привезли! Масова торгівля об’єктами дикої природи призводить до їх зникнення у природі. В такий спосіб багато естетично привабливих видів рослин потрапляють до Червоної книги а потім, якщо їх знищення не припиняється – вимирають.

Не рвіть первоцвіти даремно, охороняйте ці беззахисні рослини, бо без них прихід весни буде безрадісним, похмурим і сірим. Збережемо первоцвіти, бо вони - неповторний витвір природи!

Прес-служба 5-А класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 33 | Додав: maksimpas04 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar