Головна » 2010 » Січень » 24 » Міносвіти затвердило положення про державну підсумкову атестацію учнів
17:30
Міносвіти затвердило положення про державну підсумкову атестацію учнів

Міносвіти затвердило положення про державну підсумкову атестацію учнів.

У 2010 році випускники 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів будуть писати шкільні контрольні роботи з трьох предметів

Про це ідеться у Наказі МОН № 1151 від 21 грудня 2009 року "Про внесення змін до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти".

Згідно з наказом, Державна підсумкова атестація (ДПА) буде проводитись з української мови у формі переказу (обов'язково), з математики, а також з профільного предмету (фізики).

Завдання для контрольних робіт будуть взяті зі збірок, які буде рекомендувати Міністерство освіти і науки України.

У випускників 9 класів державна підсумкова атестація буде проходити у формі іспитів з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, іноземної мови. Форма проведення підсумкової атестації у 9-х класах буде визначатись Міністерством освіти і науки (усне опитування, письмова робота, захист творчих робіт тощо), за збірниками завдань, затвердженими МОН.

Наказ МОН від 21.12.2009 р. N1151 Про внесення змін до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти
Переглядів: 1090 | Додав: ape-ss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar