Головна » 2016 » Грудень » 19 » РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
08:32
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Так водиться в нашому світі, що ніяка країна не може існувати без армії. Це її сила, міць, надія та оплот. І так сталося, що нашій українській армії, нашим хлопцям прийшлось показали, що вони є гідними продовжувачами роду козацького, і ні в якому разі не дозволять ворогу розгулювати просторами нашої улюбленої Неньки.

Та навіть самому  мужньому воїну дуже важко без підтримки, без простих душевних слів. Саме це й являється тим сенсом, який тримає його там, не звертаючи уваги на перешкоди та ризики, не дивлячись на те, що найцінніше, його життя,  там під великою загрозою. Вони там, а ми тут з думками один про одного.

Він бере малюнок на якому хлопчик, чи дівчинка намалювали свої мрії, а знизу бачить надпис: «Повертайтесь живими», і всміхається, бо це гріє йому душу. Це те, що ми школярі в змозі зараз зробити для загальної справи. Нам зовсім не байдуже, і саме тому ми з великим задоволенням прийняли участь у благодійному ярмарку, кошти якого пішли на закупівлю ліків для солдат, саме тому 5 грудня, напередодні Дня Збройних сил України, приїхали до аеропорту м. Дніпра, де виступили з концертом, глядачами якого були наші воїни. Ми привезли їм свої відчуття, переживання, передали тисячі слів подяки, а також малюнки, та листи, а там одне прохання:  «Повертайтесь живими».

А  вже 15 грудня в клубі «Ліверпуль» відбувся благодійний концерт до цієї ж дати, де були присутні деякі наші однокласники. Організатором цього концерту була Женя Яворська - письменниця з Кам’янського. В ньому прийняли участь багато поетів, та письменників нашого міста, які читали свої твори, висловлювали свої думки, та переживання з приводу війни, а також свої мрії про скоріше її закінчення.

Гостями концерту був також гурт «Ківі» з Дніпра, його учасники, молоді та талановиті співаки, співали для нас, вкладаючи свою лепту до загальної справи. Хочеться сказати одне, що бажання наші сходяться, бо кожен з нас мріє, щоб ця нелюдська війна закінчилася, а хлопці всі, як один, повернулися додому живими та неушкодженими. Всі кошти концерту пішли на закупівлю еластичних бинтів для армійців, в яких зараз велика потреба.

І ось так крапля за краплею вноситься вклад до загальної справи протистояння агресії. Здається це маленькі крихти, але загалом, це вже океан дій та бажань, який стає великою підтримкою для наших воїні, без якої їм було б набагато важче. Це й означає: Разом до перемоги.

ПРЕСС-СЛУЖБА 4-Б КЛАССУ

Переглядів: 76 | Додав: Трезуб | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar