Головна » 2018 » Листопад » 21 » Революція гідності змінила країну і кожного з нас
19:47
Революція гідності змінила країну і кожного з нас

У ці дні країна відзначає річницю Євромайдану, який започаткував Революцію гідності  і наша школа не є виключенням. Саме зараз всі учні долучились до акції «З Україною в серці». Акція присвячена змінам країни та кожного з нас. Боротьба українських громадян за свої права, яка одержала назву "Євромайдан", а згодом Революція Гідності, була наймасштабнішою подією в новітній історії України і логічним продовженням обстоювання прав людини та громадянина.

21 листопада 2013 року півтори тисячі людей вийшли на площу в знак протесту проти того, що проросійський президент Віктор Янукович відмовився підписувати документ, до якого держава йшла роками: угоду про асоційоване членство України в Європейському Союзі. Вночі 30 листопада на вулиці продовжували залишатися кілька сотень активістів, переважно студентів. Їх жорстоко розігнала поліція, в відповідь на що 1 грудня в центр Києва з’їхалися сотні тисяч людей. Міліцейське свавілля скликало людей, обурених корупцією, узурпацією влади.

Євроінтеграційні гасла дали безперервному мітингу назву Євромайдан. Перетворившись на проект повного оновлення державної системи, він отримав назву Революція гідності.

Майдан постав важливою історичною подією, яка глибоко вплинула на політику не лише у Європі, але і в глобальному масштабі. Майбутні історики та політологи напишуть томи із цього питання, досліджуючи його під широким кутом зору.

Прес-служба 9-А класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 24 | Додав: yamnikovairina65 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar