Головна » 2017 » Лютий » 23 » РІЧНИЦЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ
07:20
РІЧНИЦЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

З 18 по 20 лютого ми згадуємо події, які сталися на Майдані. Згадуємо революцію, її героїв, робимо висновки. 20 лютого всі учні, вчителі і робітники нашої школи хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих. Пройшло три роки, з дня страшної трагедії. Три роки, а рана ніяк не загоюється, бо як бачиш хронічки тих часів, то неодмінно навертаються сльози, а в душі все перевертається. Дуже велику ціну наш народ заплатив за свободу, занадто велику, та й досі платить.

Чи змінилось щось за цей довгий час, напевно змінилось і продовжує змінюватися. Для історії три роки — невеликий період, це для людського життя багато, тому й здається нам, що все йде дуже повільно. Але ж головне вже трапилося, змінився напрямок, і нам просто потрібно робити висновки, адже люди на це здатні, здатні мислити, тому й зміни потрібно починати з себе. Спочатку зробити гідним своє життя, а потім вже чекати і споглядати, як світ повертається світлою стороною.

Хіба ті вічні закони незрозуміло написані, начебто зрозуміло, так чому ж вони так важко виконуються. Всі хто виходив туди на Майдан, боролися за краще життя не тільки своє, а й майбутнього покоління, і ми, діти, повинні це розуміти і своїми діями показувати світу, що гідні цього життя. Від нас все залежить. Бо, наприклад, у такого злочину, як корупція не може бути однієї сторони, їх завжди дві, одна без другої не зв’язується в ланцюжок, ось що треба розуміти, а потім вибирати, чи хочемо ми бути ланкою в цьому ланцюжку.

Вибір — справа кожного. Небесна сотня — це приклад мужності, незламності і гідності, це той закон по якому треба жити, це те головне, що сталося на Майданні. Пам’ятаймо цей подвиг, і шануймо всіх героїв, і тих, хто вийшов на Майдан, і тих, хто досі покладає своє життя, заради справи, яка розпочалась ще тоді, три роки тому, на Майдані, що став символом Свободи і Незалежності. Слава Україні! Героям слава!

ПРЕС – СЛУЖБА 4-Б КЛАСУ

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 129 | Додав: Трезуб | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar