Головна » 2018 » Вересень » 5 » Розкажемо Європі про себе
17:03
Розкажемо Європі про себе

3-го вересня у 5-В класі відбувся інтелектуально-пізнавальний урок «Розкажемо Європі про себе». Учні брали участь у цікавих вікторинах, подорожуючи різними станціями. Поглиблювали знання про Україну, видатних людей нашого народу, вшановували народні звичаї та свята. Урок відбувся під девізом:

Ми – це Держава, велика, єдина,
Ми – українці, наш дім – Україна!

Ми хочемо щоб наша Держава стала країною, гідною своєї історії, своєї слави, свого величного імені. Щоб це була справді велика держава, а не пустий звук. Щоб кожен з тих, хто ще народиться в Україні, зміг з гідністю і повагою до себе сказати: «Я – українець!». Україна — наш спільний дім. Тож маємо дбати всі, щоб були в ній добробут і лад, мир і злагода, вічна краса.

Україна з надією дивиться в завтрашній день, чекає на вас, завтрашніх господарів життя. Ви потрібні їй мудрі, умілі, дбайливі і людяні.

Ви – майбутнє України. Тож своїми знаннями, працею, здобутками підносьте її культуру. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть волю і незалежність України, поважайте наш народ і нашу мелодійну мову.

Прес-служба 5-В класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 19 | Додав: marikarabanko | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar