Головна » 2017 » Вересень » 8 » Шановні батьки учнів середньої загальноосвітньої школи № 44!
14:09
Шановні батьки учнів середньої загальноосвітньої школи № 44!
Адміністрація школи і педагогічний колектив щиро вітають вас з початком нового 2017-2018 навчального року!

Бажаємо вам здоров’я і наснаги, терпіння і працездатності, зацікавленості у вирішенні важливих завдань, що постають перед школою в зв’язку з реформуванням освіти, побудовою нової української школи!

Завдяки загальним зусиллям педагогів і батьків, а особливо вашої допомоги і підтримки нам вдається утримувати школу в зразковому стані, створювати комфортні умови для навчання і творчого розвитку кожної дитини, формувати здоровий спосіб життя.

В серпні 2017 року відбулась перевірка готовності навчальних закладів міста до нового навчального року.

Високими оцінками і зразковим станом комісія Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради відзначила підготовку навчальних кабінетів, шкільної їдальні, спортивних залів, спортивних майданчиків і шкільної території.

І цими високими результатами ми завдячуємо як праці технічного персоналу, так і батьківській громаді, що своєю допомогою, фінансовою підтримкою надали можливість виконати ремонтні роботи, придбати в шкільну їдальню посуд, відремонтувати покрівлю.

А завдяки виділеним міською радою бюджетним коштам в школі замінені вікна в спортивному залі, покладено тротуарну плитку на шкільному подвір’ї.

Отже в період підготовки школи до нового навчального року виконано роботи .
Переглядів: 71 | Додав: IgorViktorovich | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar