Головна » 2017 » Вересень » 21 » Щоденник – це путівник у країну Знань
20:47
Щоденник – це путівник у країну Знань

На початку навчального року ми отримали щоденники, спеціально розроблені для учнів нашої школи. Це діловий документ, який ми вчимося правильно заповнювати необхідною інформацією. Щоденник обов’язково заповнюють державною мовою України, вживання якої обов’язкове в органах державного управління та діловодства, громадських органах та організаціях, на підприємствах, у закладах освіти, науки, культури, у сферах зв’язку… Цей учнівський документ має приємне оформлення, хорошу поліграфію, цікавий зміст. На обкладинках - кольорова фотографія школи, емблема навчального закладу, гімн школи «Діти сонця».

На другій сторінці – стаття про Конституцію України, основний закон, за яким живе наша держава. Цікавою є сторінка щоденника, де описано досягнення учнів нашої школи, відзначено переможців різних змагань.

Також є список адміністрації та вчителів, розклад уроків, дзвінків, лист подяки, єдині педагогічні вимоги для учнів, кодекс гідності, правова відповідальність підлітків. Ця інформація необхідна для планування роботи учнів.

Основна частина щоденника - це сторінки для запису розкладу уроків, домашніх завдань, місця для заміток учнів та вчителів.

На останніх сторінках щоденника знаходяться поради щодо збереження здоров’я. Розповідається, як правильно обрати свій режим дня, вживати їжу, як зберегти свій зір і навчитись володіти собою. Дуже важливі і цікаві поради.

Надаються психологічні поради батькам і дітям. Вони допоможуть знайти порозуміння між дорослими та дітьми. Сім’я – це первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро(В. Сухомлинський).

Щоденник надає нам можливість ефективно організувати свій навчальний процес.

Луг Оксана, Кулак Настя, учениці 8-В класу.

Переглядів: 52 | Додав: ape-ss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar