Головна » 2010 » Січень » 21 » ШКІЛЬНИЙ КОНКУРС ЩОДЕННИКА
18:35
ШКІЛЬНИЙ КОНКУРС ЩОДЕННИКА

З 20 січня 2010 року розпочинається ШКІЛЬНИЙ КОНКУРС ЩОДЕННИКА

 1. Організатор конкурсу: Шкільний парламент, Рада школи, педагогічний колектив.
 2. У конкурсі приймають участь учні 3-11 класів.
 3. Умови участі у конкурсі: Надати класному керівнику ксерокопії 3-х розворотів щоденника за період з 20 січня 2010 року по 05 лютого 2010 року (усі дати повинні бути заповнені) та інформацію про себе: прізвище, ім’я, дату народження, клас, прізвище та ім’я класного керівника.
 4. Мета конкурсу - набрати найбільше балів. Розрахунок такий: яка оцінка в щоденнику - стільки й балів. Наприклад, оцінка "12" - це 12 балів. Враховуються усі бали, набрані протягом вказаного періоду. За кожне зауваження знімається 5 балів. За кожну відзнаку "Молодець" та іншу подібну до неї додається 5 балів. Підсумкові тижневі оцінки за поведінку та ведення щоденника не враховуються.
 5. Після прийняття усіх робіт, організатор конкурсу залишає за собою право перевірити правдивість оцінок тих учасників, які претендують на перемогу. Для цього записи будуть звірені зі сторінками класного журналу. Учасник, який був не чесний - виключається з конкурсу.
 6. Визначення переможців
  1. До 10 лютого підводяться підсумки серед конкурсантів кожного класу, визначається 1-3 переможця в класному колективі.
  2. До 15 лютого підводяться підсумки окремо за 3 - 4, 5 - 7, 8 - 11 класи.
  3. Далі визначається лише один переможець серед усіх учасників (незалежно від класу).
  4. Якщо декілька осіб має однакову кількість балів, то визначається декілька переможців, а приз ділиться між ними порівну.
 7. ПРИЗ: Кожен переможець отримує грошову премію, пропорційно сумі його балів. Будуть названі переможці у номінаціях: Найбільша кількість балів (головний приз), Найбільша кількість заохочень, Найбільша кількість високих балів при відсутності низьких, Охайний щоденник. Разом з грошовоюпремією, за бажанням переможця, призерам буде надано право користування щоденником особливого зразка з наступного навчального року.
 8. Підсумки конкурсу будуть оголошені до 20 лютого 2010 року.
Переглядів: 837 | Додав: ape-ss | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
Отлично стимулирует к получению хороших оценок))) angel book book book deal
avatar