Головна » 2017 » Березень » 13 » Школа - это Мы!
22:14
Школа - это Мы!

11 березня в нашій школі відзначався 25-річний ювілей школи. Для школи 25 років – це зовсім небагато, але вже сьогодні можна впевнено стверджувати, що 44-та школа самоствердилася, має згуртований педагогічний колектив та свої усталені традиції. Успіх нашої школи – це співдружність учнів, вчителів та батьків, які хочуть бачити своїх дітей розумними, вихованими та здоровими.

На святковому концерті були присутні поважні гості, зокрема заступник директора Департаменту з гуманітарних питань Кам`янської міської ради Живага О.А. та депутати міської ради Павлюк С.М. та Приступа М.Ю. Дві незабутніх години концерту були насичені спогадами вчителів, як відкривали школу, теплими побажаннями випускників, учнів та батьків, яскравими піснями та танцями. На шкільному небосхилі були запалені зірки Дитинства, Мудрості, Пам`яті, Любові, Честі та Гідності, Віри та Надії. Відбулася презентація фільму «Школа – це ми», в якому учні Штим Яна Та Попко Іван провели екскурсію по школі, познайомили глядачів з її історією. Весь час панувала доброзичлива атмосфера, щирими дружними оплесками вітали виступаючих дорослих та малих.

Ми дуже пишаємося нашою школою, адже вона радо зустрічає нас кожен день своїми затишними кабінетами, привітними посмішками вчителів, ізумрудною водою басейну. Вона дає нам міцні знання та здоров`я, виховує гідних громадян своєї держави. Бажаємо нашій рідній школі і надалі процвітати, ставати ще гарнішою, а учням та вчителям – нових перемог та досягнень!

Прес-служба парламенту школи

Переглядів: 325 | Додав: S_umni4ka | Рейтинг: 4.4/8
Всього коментарів: 1
avatar
1
Спасибо большое всем за этот прекрасный фильм!
avatar