Головна » 2018 » Квітень » 13 » Співограєвці на фестивалі «Пасха красна на Пріоріллі»
15:23
Співограєвці на фестивалі «Пасха красна на Пріоріллі»

Дівчата та хлопці нашої школи, які займаються у вокально – хоровому колективі «Співограй»(керівник Стрюкова О.В.),уже в котре були запрошені на обласний фестиваль «Пасха красна на Пріоріллі», який проходив 09.04.2018 в мальовничому місті Китайгород. На фестивалі панувала весела радісна атмосфера, люди вітали один одного зі святом, а святкові слова «Христос Воскрес» - «Воістину Воскрес» лунали кожної хвилини. Почалося свято з параду велетенських писанок, далі був святковий концерт,в якому ми також приймали участь.

Наш колектив «Співограй» виступав на великій естрадній сцені,вітав людей з великим радісним святом Воскресіння Годподня. Від усієї душі,від усього серця ми співали пісні, розповідали вірші, бажаючи людям душевного тепла, радості ,миру, щастя. На нас дивились сотні людей, підтримували нас, аплодували і від того настрій ставав ще кращим.

Повертаючись до дому. Ми везли із собою нагороди: «За кращій великодній кошик», зроблений власноруч і «За кращий вокально-хоровий колектив»,який зайняв 1 місце.

Великоднє свято навчає нас бути добрішими, поважати один одного, прощати, обов’язково допомагати тому, хто цього потребує.

І якщо ми цей урок засвоємо, повірте, ми станемо дуже щасливими людьми.

Вихованці колективу «Співограй»

Переглядів: 45 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar