Головна » 2018 » Листопад » 9 » Співпраця на засадах партнерства
17:11
Співпраця на засадах партнерства

Сьогодні понад 65 % молодих батьків, народжуючи дітей, не мають ані найменшого уявлення про мету, завдання, форми та методи виховання дітей у сім’ї; 20 % — виховують власних дітей так, як їх самих виховували батьки. І лише 15 % мають належні психолого-педагогічні знання, ознайомлені з науково-педагогічною літературою.

Ефективну допомогу сім’ї для розв’язання таких проблем має надати школа. На першому плані має перебувати взаємодія школи, вчителя із сім’єю, спільна робота вчителя і батьків, зумовлена спільністю цілей виховання дітей.

Цікаво, чи можливо по-новому провести батьківські збори, які нагадують нудний урок? Знову будуть говорити про оцінки, чергування, запізнення, відповідальність, а батьки будуть позіхати, кивати головами з розумним виглядом. Чого не вистачає? Напевне, можливості поговорити — про дітей, клас, школу, про свої, батьківські, проблеми. Стоп! Адже кращий порятунок від негативізму — дати можливість поспілкуватися одне із одним. Батьки — це дорослі діти, і вони теж люблять гратися.

Дуже приємно, що Баличева Вікторія Михайлівна, класний керівник
10 – Б класу, зуміла провести батьківські збори так, щоб батьки могли дійсно отримати поради, рішення, оптимізм одне від одного. На таких зборах-тренінгах забуваєш про час, з’являється можливість дізнатись, що нам
насправді потрібно і важливо почути. Такий формат зборів допомагає порозумітися, вільно обговорювати проблеми та висловлювати думки. Дякуємо за співпрацю!

Батьківський комітет 10-Б класу

Переглядів: 24 | Додав: Лимон2003 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar