Головна » 2019 » Січень » 1 » "Спляча красуня" з 1 - В класом
22:49
"Спляча красуня" з 1 - В класом

 27 грудня, напередодні зимових канікул, дружна компанія 1-В класу виїхали до театру імені Лесі Українки для перегляду чудової казки "Спляча красуня". Ця чарівна історія для дітей і дорослих за мотивами казки Шарля Перро. Першокласників радо зустріли Дід Мороз, Снігуронька,  різні казкові герої, а потім почалася казка "Спляча красуня".

Далеко-далеко, за високими горами, за глибокими морями простягається казкове королівство. Там у садах завжди квітнуть оксамитові троянди, співають райські птахи і шумлять кришталеві водоспади. І ось одного разу там сталася чудова подія – у Короля і Королеви народилася донечка. На честь її хрестин батьки влаштували небувалий бенкет, з’їхалися гості: придворні дами, відважні лицарі і делегації з сусідніх держав.
Несподівано на бал прибула Зла фея, яку забули запросити на урочисту подію. В помсту вона наслала страшне прокляття на новонароджену Принцесу, побажавши їй смерті в день її 16-річчя від уколу веретеном. Однак хрещена Принцеси – Добра фея пообіцяла Королю і Королеві, що принцеса тільки засне, а прокляття зніме поцілунок принца.

А чим закінчилася це незвичайна історія, ви дізнаєтеся, коли  самі прийдете на виставу … Не пожалкуєте! Ми там були і  отримали масу задоволення! 

                                                                                                     Прес - служба 1 - В класу

Переглядів: 21 | Додав: emironova046 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar