Головна » 2018 » Квітень » 24 » «Спортивна грація і красота»
09:20
«Спортивна грація і красота»

Ось вже протягом кількох років у нашій школі, в рамках місячника екологічного виховання та пропаганди здорового способу життя, традиційно проводиться щорічний конкурс з танцювально-спортивної аеробіки для учнів старшої школи 7-11 класів.

Це воістину видовищне свято спорту, краси, грації і здоров'я. До цього заходу всі готуються ретельно. Під час підготовки, в коридорах школи можна було побачити команди, які репетирують постановки своїх виступів.

Дві вікові категорії учасників 7-8 класи, 9-11 класи оцінювала суддівська колегія за такими критеріями: артистизм, синхронність, оригінальність, техніка і складність виконання танцю. Кожна з команд показала високий і гідний рівень виконання своєї композиції.

Ми, учні 5-Г класу, ще не були безпосередніми учасниками цього конкурсу, але ми були помічниками нашого класного керівника – Ципи Олени Валеріївни, яка була ведучою і одним з організаторів цього свята. Все, що ми побачили привело нас в повний захват. Чекаємо з нетерпінням, коли і ми зможемо взяти участь у цих змаганнях. Вітаємо всіх учасників з гідними виступами!

Прес-служба 5-Г класу

Переглядів: 82 | Додав: IgorViktorovich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar