Головна » 2018 » Листопад » 14 » Світ гри в 1 -В класі
22:42
Світ гри в 1 -В класі

Гра – велика і важлива частина життя маленької людини, завдяки якій діти розвиваються, отримують інформацію про навколишній світ, досвід комунікації.

У 1–х класах проходить тиждень «Світ гри». Діти з великим задоволенням працювати з магнітним конструктором 3Д. Робота кипіла не тільки під час уроків «Я досліджую світ», але й на перервах. Школярі вчилися організовувати взаємодію в парах та групах для досягнення результатів, творчу діяльність у грі.

Довго та наполегливо працювали над створенням великого колеса, яке обертається, Чередніченко Матвій, Малашев Матвій, Писаренко Владислав. Екші Деніз, Левенець Вікторія, Товстоп’ят Софія, Тарасенко Поліна створили легковий автомобіль, який рухається. Матросов Артур - пісочний годинник, а Півень Мирослава – велику зірку. А ще першокласники створили чарівне рукотворне місто з будинками та баштами.

Отже, перші дні тижня «Світ гри» внесли в шкільне життя дітей таку діяльність, яка зрозуміла школярам, яку вони дуже люблять, а вчителю важко відірвати дітей від роботи, творчого злету думки.

Прес – служба 1 - В класу

Переглядів: 30 | Додав: emironova046 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar