Головна » 2017 » Квітень » 16 » Світлиця у нашій школі
19:07
Світлиця у нашій школі

Наближається велике християнське свято – Великдень. Це особливе для українського народу свято відродження, розквіту, віри. Ми вирішили підготувати традиційні прикраси,щоб оформити шкільну Світлицю.

Найвідоміший символ Великодня - це крашанки, але вони недовго зберігаються ,тому ми вирішили зробити видуванки. Наш клас перетворився на майстерню з виготовлення різних видів пасхальних прикрас.

Учні з 5-А,5-Г, 6-А,8-Б,9-А, 9-Б класів активно підключилися до нашої акції і також виготовили видуванки. Дехто приносив заготівки. Але ж вони не розмальовані! Тоді ми вирішали самі їх розмалювати, придумавши цікаві візерунки.

Традиційні українські кольори- чорний, білий та червоний. Але ми хотіли зробити видуванки різнобарвними і використали палітру  кольорів. Фарб у нас було лише шість, але ми їх змішували та отримували цікаві й оригінальні відтінки. Такі в магазині не купиш!

Розмальовуючи яйця, ми мріяли, щоб вони швидше висохли та не змінили свого кольору. Сушили ми вироби на шпажках, таким чином, мали можливість розфарбовувати їх повністю, рівномірно, з усіх сторін. Ми використовували не лише рослинні візерунки, а й геометричні, фантастичні.

На нашу думку, різноманіття пасхальних писанок чудово пасує до тематики Великодня. Ми не професійні художники і вирішили застосувати інші методи декорації. Це квілінг, декупаж, декоративні стрічкові аплікації, малюнки з різних журналів, бісер та ще багато всього цікавого.

У нашій школі є колоритний куточок, який відображає український побут. Це Світлиця. Світлиця – головна кімната української оселі, призначена для прийому гостей, для чистих жіночих занять (рукоділля, тощо). Ми вирішили прибрати та прикрасити Світлицю до Великодня пасками, видуванками, мотанками, круп’янками. Буде чисто в школі- світло на душі!

Юрченко Карина, 7-В клас

Переглядів: 59 | Додав: Fluffy^^ | Рейтинг: 4.8/4
Всього коментарів: 0
avatar