Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Святкування Дня українського козацтва «Ми маленькі козачата»
18:48
Святкування Дня українського козацтва «Ми маленькі козачата»

12 жовтня 2018 року в рамках співпраці зі школою у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) –центр розвитку дитини №30 «Мальва» було проведено тематичне свято «Ми маленькі козачата» з дітьми груп старшого дошкільного віку. До дошкільнят в цей день були запрошені учні 1-Б класу СЗШ № 44 (класний керівник Горошко М.Р.).

Інструктор з фізкультури Фоменко Ж.В. розповіла дітям про роль козацтва в історії українського народу. Покрова Пресвятої Богородиці було одним з найголовніших свят запорізьких козаків. На Січі українські козаки вірили, що їх охороняє свята Покрова, а Пресвяту Богородицю вважали своєю покровителькою і заступницею. Саме на Покрову запорізькі козаки вирушали на зимівлю по своїх хуторах та зимівниках.

Разом з малятами першокласники прийняли участь в естафетах. Маленькі казачата змагалися, виконували вправи на увагу, спритність, силу, які б могли знадобитися справжнім козакам на службі. Наприкінці свята дівчатка-першокласниці подарували козакам український танок. Всіх пригостили яблуками.

Переглядів: 24 | Додав: mariurivna15323 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar