Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Свято до Дня працівників освіти
17:26
Свято до Дня працівників освіти

Є люди, для яких час завмер на одній позначці, а день їх починається і закінчується дзвоником. У кожного, хто живе на Землі є своє призначення, яке іноді визначається легко і відразу, часом - в муках і сумнівах, через довгі роки. Але кожен при цьому усвідомлює, що нарешті знайшов сенс життя, радіє, що займається справою, до якої лежить душа і для якої є сили. Особливо значимо для життя нашого суспільства, якщо це призначення - Учитель, Педагог, всеосяжне серце якого болить за все, що відбувається в нашій школі.

П'ятого жовтня 2018 року в нашій школі пройшло свято, присвячене Дню Учителя. Школа була прикрашена учнями плакатами, підготовленими до цього свята. З самого ранку дітиі привітали своїх класних керівників з цим чудовим днем.

Також був проведений фото квест під назвою «Поділися усмішкою своєю». Діти фотографувалися з учителем. Переміг 10-А клас, в їх архіві було 37 фотографій, і вони були нагороджені грамотою.

Після закінчення уроків для вчителів був проведений концерт. Він був дуже цікавим, насиченим і пiзнавальним. Спочатку команда вчителів і учнів 11-А провела брейн-ринг, в якому перемогла з невеликим відривом команда школи з «Що? Де? Коли?». Це ще раз доводить, що і вчителі, і учні в нашій школі гідні суперники. Були також сценки, пісні, в яких учні шкільного парламенту та майбутні випускники висловили свою любов вчителям і всім працівникам нашої школи.

Родзинкою концерту став танцювальний батл, в якому показали свої танцювальні здібності вчителі та учні. Танцювали, як під хіти сьогоднішні, так і минулих років. І знову перемогла дружба. На закінчення концерту 11-А заспівав пісню, присвячену нашим вчителям.

Бажаємо вам, дорогі наші вчителя, і далі успішно викладати і навчати дітей, розбавляючи сірі будні веселими і яскравими фарбами, цікавими ідеями та щасливими емоціями. Низький вам уклін за ваш важкий труд і від щирого серця щирі слова величезної подяки.

Матченко Дiана, прес-служба шкiльного парламенту

 

Переглядів: 32 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar