Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Свято осені
16:42
Свято осені

25 жовтня в 1 Б класі відбулося Свято Осені. На балу у Осені побували різні гості: тваринки з лісу, овочі та фрукти, і навіть Слякоть з Холодригою! Слякость хотіла сирість напустити, Холдрига заморозити, а Апчхис мріяв на когось напчхати.  Тільки не вдалося їм зіпсувати дітям ані настрій, ані здоровий дух! Холодрига і Слякоть втекли від веселої розминки, Дощик осінній знайшов собі нових друзів. Гарбуз звітував Осені, як живе його сім'я. Дід посадив і виростив ріпку. Осінь перевірила, як діти знають її прикмети. Маленька Іринка зрозуміла, у чому краса Осені...

На святі діти співали і танцювали. У веселих конкурсах взяли участь і дорослі, і малі. Не відмовились допомогти дітям ані мами, ані татусі. 

Дякуємо нашим батькам за те, що допомогли виготовити подарунки для Осені, зробили малюкам чудові костюми. Діти розкрили свої творчі здібності, подолали побоювання перед сценою, отримали велике задоволення та ще більше полюбили чарівну щедру Осінь.

Дякуємо нашим гостям з дитячого садочку "Барвинок" за те, що щиро, радісно разом з першокласниками зустрічали хазяйновиту Осінь, на честь якої відбувалося Свято.

Дякуємо вчителям  і помічникам Марині Рюриківні, Вікторії Гарріївні, Валерії Генадіївні, Антоніні Григорівні.

Батьківський комітет 1 Б КЛАСУ, учні  - першокласники.

 

Переглядів: 31 | Додав: mariurivna15323 | Рейтинг: 3.3/3
Всього коментарів: 0
avatar